Film cieszący się dużym zainteresowaniem!

Dodane 9 Wrz 2014 | W Aktualności przez x Adrian

MARY’S LAND. ZIEMIA MARYI7630831.3
r. Juan Manuel Cotelo, Hiszpania 2013      (116’)
wyk. Clara Cotello, Juan Manuel Cotelo, Lola Falana, Carmen Losa
łączy kino religijne, film drogi, komedię oraz dokument.wieść, która wykracza daleko poza ograniczenia tradycyjnych schematów.  Twórcy filmu wyruszyli w podróż po całym świecie, aby spotkać się z ludźmi, którzy twierdzą, że doświadczyli bezpośredniego kontaktu z Maryją. Razem z nimi obserwujemy, jak to, co często traktuje się jako religijny, abstrakcyjny schemat, przyjmuje formę żywej, odczuwalnej, wręcz namacalnej obecności.

Mary’s Land.Ziemia Maryi to pewnego rodzaju fenomen nieoczekiwanej w tak dużej skali popularności i frekwencji. Premierę miał 5 grudnia 2013 roku – w zaledwie 11 kinach w Hiszpanii. Po pierwszym tygodniu wyświetlania znalazł się na szczycie rankingu liczby widzów na kopię, prześcigając między innymi Igrzyska śmierci. W drugim tygodniu stał się najchętniej oglądanym dokumentem w hiszpańskich kinach od czasu poprzedniej produkcji Juana Manuela Cotelo.

Oficjalna Polska strona filmu to http://marysland.pl
Tutaj zobaczysz zwiastuny: http://marysland.pl/fullscreen/trailer1/ i http://marysland.pl/fullscreen/zwiastun-2/
Tutaj sprawdzisz czy w Twoim mieście będzie wyświetlany film: http://marysland.pl/chcesz-obejrzec/gdzie-obejrzec-nasz-film/
Tutaj można zgłosić miasto, w którym chcesz aby film był wyświetlony: http://marysland.pl/chcesz-obejrzec/