| Subskrybuj via RSS

2010

  Spotkanie podsumowujące rok 2010

  Po Nieszporach w dniu Uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata, wszyscy ministranci z naszej wspólnoty spotkali się w salce na plebanii, dokonaliśmy podsumowania kończącego się roku formacyjnego i nagrodziliśmy najlepszych ministrantów.

  Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 2010

  21 listopada 2010 roku, w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, nasza Parafialna Wspólnota Ministrantów obchodziła swoje patronalne święto. W czasie uroczystych nieszporów do naszej Wspólnoty zostało przyjętych dwóch nowych ministrantów i ustanowionych czterech lektorów. Autorem wszystkich zdjęcia z tej galerii jest Pan Marian Hrehorowicz (©MarianHrehorowicz.pl)

  Diecezjalne Mistrzostwa Tenisa Stołowego 2010

  W dniu 20 listopada 2010 roku, w hali sportowej \"Pogoń\" w Zabrzu, odbyły się VIII Indywidualne Diecezjalne Mistrzostwa Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza. Naszą parafię reprezentowało 13 ministrantów i 4 marianki. W klasyfikacji generalnej zdobyliśmy II miejsce.

  Macedonia 2010

  W połowie sierpnia grupa 13 starszych ministrantów wyruszyła w podróż do jednego z krajów Bałkańskich, do Macedonii. W czasie dwu tygodniowego wyjazdu odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc, korzystając również z uroków przepięknego jeziora Ohrydzkiego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej \"macedońskiej galerii\".

  Spływ kajakowy 2010 - Gwda

  Pod koniec lipca - 14 ministrantów wyruszyło na kolejny już spływ kajakowy. W tym roku zmierzylismy się ze 120 km szlakiem na rzece Gwda (Pojezierze Drawskie).

  Borkowice 2010

  W tym roku, już po raz drugi, ministranci z naszej parafii spędzili jeden z lipcowych tygodni na obozie w Borkowicach. Wycieczki rowerowe i zabawy na basenie w Ośrodku Wypoczynkowym wypełniały większość naszego czasu na obozie.

  Diecezjalna pielgrzymka LSO do Rud 2010

  29 maja 2010, ministraci z naszej parafii uczestniczyli w Diecezjalnej Pielgrzymce Ministrantów do Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach. W tym roku nasza prafia była też odpowiedzialna że oprawę liturgiczną i muzyczną całej uroczystości. W czasie uroczystej liturgii, której przewodniczył Ks. Biskup Gerard Kusz, dwóch z naszych ministrantów zostało ustanowionych Ceremoniarzami (Maciej Zaleski i Szymon Kwiotek). Wyróżnienie za lata wzorowej służby odebrał Michał Szmidchen.

  IX Mistrzostwa Diecezji w Piłce Nożnej 2010 » etap diecezjalny (finały) » grupa średnia

  15 maja 2010 roku, w Pyskowicach odbyły się FINAŁOWE rozgrywki grupy średniej, w ramach IX Mistrzostw Diecezji Gliwickiej w Piłce Nożnej Ministrantów. Po raz pierwszy historii Mistrzostw w grupie gimnazjalnej nasza parafia wzięła udział w finałach. Naszą parafie reprezentowała drużyna w składzie: Brózda Mateusz, Cerekwicki Maciej, Kazik Krystian, Piela Marek (br), Stożek Jan, Wiśniewski Piotr, Zaleski Maciej (c), Zaleski Wojciech

  IX Mistrzostwa Diecezji w Piłce Nożnej 2010 » etap diecezjalny (półfinały) » grupa średnia

  08 maja 2010 roku, w Pyskowicach odbyły się półfinałowe rozgrywki grupy starszej, w ramach IX Mistrzostw Diecezji Gliwickiej w Piłce Nożnej Ministrantów. Naszą parafie reprezentowała drużyna w składzie: Cerekwicki Maciej, Kazik Krystian, Piela Marek (br), Stożek Jan, Wiśniewski Piotr, Zaleski Maciej (c), Zaleski Wojciech

  IX Mistrzostwa Diecezji w Piłce Nożnej 2010 » etap diecezjalny (półfinały) » grupa starsza

  24 kwietnia 2010 roku, w Pyskowicach odbyły się półfinałowe rozgrywki grupy starszej, w ramach IX Mistrzostw Diecezji Gliwickiej w Piłce Nożnej Ministrantów. Naszą parafię reprezentowała drużyna w składzie: Frej Michał, Gilewski Michał (c), Jędrasik Adrian, Jędrasik Damian (br), Kowalski Jakub, Szmidchen Michał, Zaleski Michał

  IX Mistrzostwa Diecezji w Piłce Nożnej 2010 » etap dekanalny » grupa średnia i starsi

  Miesiąc po zmaganiach ministrantów ze szkół podstawowych, dnia 6 marca 2010 roku, swoje mecze w ramach IX Mistrzostw Diecezji rozegrały drużyny gimnazjalistów oraz ministrantów ze szkół średnich. Nasze obie drużyny w swoich kategoriach zajęły I miejsca. Gratulujemy!

  IX Mistrzostwa Diecezji w Piłce Nożnej 2010 » etap dekanalny » grupa młodsza

  Etap dekanalny grupy młodszej IX Mistrzostw Diecezji w Piłce Nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza, odbył się na hali sportowej w Sośnicowicach 6 lutego 2010 roku. Nasza drużyna zdobyła III miejsce w dekanacie.

  Ferie zimowe - Szczyrk 2010

  W czasie tegorocznych ferii zimowych 9 ministrantów wraz z instruktorem narciarstwa spędziło kilka dni w Szczyrku, korzystając z uroków zimy i z możliwości nauki i doskonalenia umiejętności narciarskich.