2011

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 2011

20 listopada 2011 roku, w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, nasza Parafialna Wspólnota Ministrantów - jak co roku - obchodziła swoje patronalne święto. W czasie uroczystych nieszporów do naszej Wspólnoty zostało przyjętych jedenastu nowych ministrantów i ustanowionych ośmiu lektorów. Autorem wszystkich zdjęcia z tej galerii jest Pan Marian Hrehorowicz (©MarianHrehorowicz.pl)

Diecezjalne Mistrzostwa Tenisa Stołowego 2011

W dniu 05 listopada 2011 roku, w hali sportowej \"Pogoń\" w Zabrzu, odbyły się IX Indywidualne Diecezjalne Mistrzostwa Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza. Naszą parafię reprezentowało 16 ministrantów i 7 marianek. Nasi zawodnicy zajęli wysokie, punktowane miejsca.

Macedonia 2011 / Македонија 2011

W połowie sierpnia - już po raz drugi grupa 15 starszych ministrantów wyruszyła w podróż na półwysep Bałkański - do Macedonii. W czasie kilkanastu dni odwiedzilismy wiele ciekawych miejsc: Ohrid, Skopje, Saloniki w Grecji, weszliśmy na Górę Korab, korzystaliśmy też wielokrotnie z pięknych plaż jeziora Ohrydzkiego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej \"macedońskiej galerii\".Malezan семејство би сакал да се заблагодарам за добредојде нас и сите убави моменти!

Spływ kajakowy 2011 - Słupia

Już po raz trzeci w czasie wakacji ministranci wyruszyli szlakiem kajakowym. W tym roku był to szlak papieski rzeką - Słupia. W czasie 7 dniowego spływu przepłynęli ponad 120 km, kończąc swój spływ w nadmorskiej miejscowości Ustka.

Bąków 2011

W tym roku ministranci i marianki z naszej parafii wspólnie uczestniczyli w obozie sportowym w Bąkowie niedaleko Kluczborka. W czasie trwania obozu uczestniczyli w wielu zorganizowanych zajęcia (przede wszystkim sportowych), brali udział w zawodach, konkursach, był też czas na wakacyjny odpoczynek, rekreacje i pogodne wieczory. Tegoroczny wyjazd współfinansowany był przez Urząd Miasta GLIWICE.

Diecezjalna pielgrzymka LSO do Rud 2011

28 maja 2011, ministraci z naszej parafii uczestniczyli w Diecezjalnej Pielgrzymce Ministrantów do Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach. W czasie uroczystej liturgii, której przewodniczył Ks. Biskup Gerard Kusz, dwóch z naszych ministrantów zostało ustanowionych Ceremoniarzami: Tomasz Rebajn i Mateusz Brózda.

X Mistrzostwa Diecezji w Piłce Nożnej 2011 » etap diecezjalny (finały) » grupa średnia

4 czerwca, w Pyskowicach odbyły się FINAŁOWE rozgrywki grupy średniej, w ramach X Mistrzostw Diecezji Gliwickiej w Piłce Nożnej Ministrantów. W całych rozgrywkach, we wszystkich kategoriach Wzięło w nich udział 212 drużyn. Nasza drużyna w składzie: Bosowski Piotr, Cerekwicki Maciej, Cupiał Bartłomiej, Lebiedziński Michał, Mucha Grzegorz, Piela Marek, Stolarski Wojciech, Zaleski Wojciech - zajęła III miejsce.

X Mistrzostwa Diecezji w Piłce Nożnej 2011 » etap diecezjalny (półfinały) » grupa średnia

W sobotę 26 marca 2011 r. odbyły się rozgrywki półfinałowe w kategorii gimnazjalnej w ramach tegorocznych mistrzostw piłkarskich. W zawodach uczestniczyło 16 drużyn, które wcześniej wygrały kwalifikacje dekanalne. Zwycięzcami półfinałów zostały cztery drużyny w tym także drużyna z naszej parafii w składzie: Bosowski Piotr, Cerekwicki Maciej, Lebiedziński Michał, Mucha Grzegorz, Piela Marek, Stolarski Wojciech i Zaleski Wojciech.

X Mistrzostwa Diecezji w Piłce Nożnej 2011 » etap dekanalny » grupa średnia i starsi

5 marca 2011r. na hali sportowej w Sośnicowicach odbył sie etap dekanalny grupy średniej i starszej X Mistrzostw Diecezji w Piłce Nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza. Drużyna starsza zajęła II miejsca, natomiast gimnazjaliści - I miejsce, awansując tym samym do diecezjalnych półfinałów.

X Mistrzostwa Diecezji w Piłce Nożnej 2011 » etap dekanalny » grupa młodsza

Etap dekanalny grupy młodszej X Mistrzostw Diecezji w Piłce Nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza, odbył się na hali sportowej w Sośnicowicach 19 lutego 2011 roku. Nasza drużyna zdobyła II miejsce w dekanacie. Nasza reprezentacja: Augustyn Maksymilian, Remiszewski Kamil, Próchniewicz Kacper, Jakubowski Mikołaj i Gazdowicz Arkadiusz.