| Subskrybuj via RSS

2012

  Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 2012

  25 listopada 2012 roku, w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, nasza Parafialna Wspólnota Ministrantów - jak co roku - obchodziła swoje patronalne święto. W czasie uroczystych nieszporów do naszej Wspólnoty zostało przyjętych dziewięciu nowych ministrantów i ustanowionych siedmiu lektorów. Autorem wszystkich zdjęcia z tej galerii jest Pan Marian Hrehorowicz (©MarianHrehorowicz.pl)

  Diecezjalne Mistrzostwa Tenisa Stołowego 2012

  W dniu 10 listopada 2012 roku, w hali sportowej "Pogoń" w Zabrzu, odbyły się X Indywidualne Diecezjalne Mistrzostwa Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza. Nasi zawodnicy zajęli wysokie, punktowane miejsca.

  Macedonia 2012 / Македонија 2012

  Po raz trzeci już - W połowie sierpnia - 27 osobowa grupa starszych ministrantów z naszej parafii wyruszyła w podróż na półwysep Bałkański - do Macedonii. W czasie kilkanastu dni odwiedzilismy wiele ciekawych miejsc: Ohrid, Albania, Monastyr św. Jana Chrzciciela, weszliśmy na Górę Pelister, korzystaliśmy też wielokrotnie z pięknych plaż jeziora Ohrydzkiego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej \"macedońskiej galerii\". Malezan семејство би сакал да се заблагодарам за добредојде нас и сите убави моменти!

  Spływ raftingowy 2012 - Wełtawa

  Na czwarty już wspólny spływ - starsi ministranci wybrali w tym roku rzekę w południowych Czechach: Wełtawę. Tym razem zamiast kajaków spróbowaliśmy nowej formy spływu: raftingu. W czasie spływu zwiedziliśmy także jedną z piękniejszych Czeskich miejscowości: Cesky Krumlov.

  Bąków 2012

  W tym roku ministranci i marianki z naszej parafii, po raz drugi już wspólnie uczestniczyli w obozie sportowym w Bąkowie niedaleko Kluczborka. W czasie trwania obozu uczestniczyli w wielu zorganizowanych zajęcia (przede wszystkim sportowych), brali udział w zawodach, konkursach, był też czas na wakacyjny odpoczynek, rekreacje i pogodne wieczory.. Tegoroczny wyjazd współfinansowany był przez Urząd Miasta Gliwice.

  Diecezjalna pielgrzymka LSO do Rud 2012

  2 czerwca 2012, ministranci z naszej parafii uczestniczyli w Diecezjalnej Pielgrzymce Ministrantów do Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach. W czasie uroczystej liturgii, której przewodniczył Ks. Biskup Gerard Kusz, dwóch z naszych ministrantów zostało ustanowionych Ceremoniarzami: Kazik Krystian i Wojciech Stolarski oraz dwóch - animatorami: Maciej Zaleski, Mateusz Brózda.

  XI Mistrzostwa Diecezji w Piłce Nożnej 2012 » etap diecezjalny (finały) » grupa starsza

  19 maja, w Pyskowicach odbyły się FINAŁOWE rozgrywki grupy starszej, w ramach XI Mistrzostw Diecezji Gliwickiej w Piłce Nożnej Ministrantów. Nasza srużyna zajęła 4 miejsce. Nasza drużyna w składzie: Cerekwicki Maciej, Frej Michał, Kowalski Jakub, Mucha Grzegorz, Piela Marek, Rebajn Tomasz, Zaleski Michał.

  XI Mistrzostwa Diecezji w Piłce Nożnej 2012 » etap diecezjalny (półfinały) » grupa starsza

  W sobotę 12 maja 2012 r. odbyły się rozgrywki półfinałowe w kategorii szkół średnich w ramach tegorocznych mistrzostw piłkarskich. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Mateusz Brózda, Maciej Cerekwicki, Krystian Kazik, Jakub Kowalski, Marek Piela, Tomasz Rebajn, Michał Zaleski.

  XI Mistrzostwa Diecezji w Piłce Nożnej 2012 » etap diecezjalny (półfinały) » grupa średnia

  W sobotę 21 kwietnia 2012 r. odbyły się rozgrywki półfinałowe w kategorii gimnazjalnej w ramach tegorocznych mistrzostw piłkarskich. W zawodach uczestniczyło 16 drużyn, które wcześniej wygrały kwalifikacje dekanalne. Nasza drużyna zajęła III miejsce w swojej grupie.

  XI Mistrzostwa Diecezji w Piłce Nożnej 2012 » etap dekanalny » grupa starsza

  10 marca 2012 r. na hali sportowej w Sośnicowicach odbył się etap dekanalny grupy starszej XI Mistrzostw Diecezji w Piłce Nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza. Nasza parafia wystawiła dwie drużyny w tej kategorii. Jedna z drużyn zajęła I miejsce w Turnieju, awansując tym samym do diecezjalnych półfinałów.

  XI Mistrzostwa Diecezji w Piłce Nożnej 2012 » etap dekanalny » grupa młodsza i średnia

  Etap dekanalny grupy młodszej i średniej XI Mistrzostw Diecezji w Piłce Nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza, odbył się na hali sportowej w Sośnicowicach 3 marca 2012 roku. Nasza reprezentacja w kategorii średniej (gimnazjum) zdobyła I miejsce awansując tym samym do Diecezjalnych Półfinałów.

  Ferie zimowy - Bílá

  W czasie tegorocznych ferii zimowych grupa starszych ministrantów spędziła kilka dni w Czeskich Beskidach w miejscowości Bílá, w przepięknej dolinie rzeki Bílá Ostravice. W czasie obozu wszyscy mogli skorzystać z możliwości nauki i doskonalenia umiejętności narciarskich pod okiem instruktora.