małe co nieco…

Dodane 22 Paź 2012 | W Ogłoszenia dla marianek przez Ania

1. Przede wszystkim chciałam podziękować wszystkim dziewczynom, które zostały na Mszy św we wtorek (wspomnienie św. Gerarda patrona naszej Parafii). Była to nagła decyzja tym bardziej liczy się obecność.

2. Dziękuję Gosi i Julce za napisane artykuły do gazetki.

3. W tą sobotę odbędzie się dawno zapowiadany turniej siatkówki. Pierwszy mecz rozegramy o 9.15, dlatego proszę o przyjście pod szkołę o godz. 8.45. Tam wszystkie się spotkajmy. Moja propozycja jest taka, żeby w ten dzień ubrać czerwone koszulki z Bąkowa. Będziemy wyglądać tak samo:) Olga dla ciebie pożyczymy od A. Pietrak, a panie Rebajn możne pożyczą od Marty Matuszak i Zuzi Strzyż. Spytajcie czy Wam pożycza na ten jeden dzień.

http://turniejmarianek.esbo.pl/

4. Zbliżają się do końca październikowe nabożeństwa różańcowe. Proszę o mobilizację i aktywne uczestnictwo w tych ostatnich dniach miesiąca. Pamiętajmy aby każde „Zdrowaś Maryjo” ofiarować w konkretnej intencji.

5. 10 listopada odbędzie się turniej TENISA STOŁOWEGO. Można jeszcze się zapisywać. Z tego powodu spotkania formacyjne dla wszystkich trzech grup odbędą się 17 listopada o godz. 10.00 dla gr 1 i o godz. 10.40 dla gr 2 i gr 3