Plan w czasie ferii

II NIEDZIELA ZWYKŁA (16.01)
GodzinaLektorzy i ministranci
III – sob. 18:00Piela M., Benisz T., Cupiał B., Karewicz K.
IV – 7:30Zaleski Maciej, Kazik K., Bajerski K.
V – 9:00Rebajn T., Mucha G., Frużyński K., Lebiedziński M.
VI – 10:30Kowalski J., Zaleski W., Czarnecki Sz., Remiszewski K.
I – 12:00Frej M., Rebajn Z., Sidor J., Gazdowicz J.
II(17:00) 18:00Zaleski Michał, Wiśniewski P., Śliwiński Sz.
space
Poniedziałek (17.01)
GodzinaLektorzy i ministranci
7:00Piela M., Rebajn Z., Cupiał B., Jakubowski M.
space
Wtorek (18.01)
GodzinaLektorzy i ministranci
7:00Kwoczak W., Mucha G., Bajerski K., Śliwiński Sz. 
space
Środa (19.01)
GodzinaLektorzy i ministranci
7:00Kowalski J., Benisz T., Remiszewski K.
space
Czwartek (20.01)
GodzinaLektorzy i ministranci
7:00Wiśniewski P., Zaleski W., Czarnecki Sz., Lebiedziński M.
17:00Zaleski Maciej, Prusek K., Gazdowicz A.
space
Piątek (21.01)
GodzinaLektorzy i ministranci
7:00Frej M., Rebajn T., Sidor J.
space
Sobota (22.01)
GodzinaLektorzy i ministranci
7:00Kazik K., Kareiwcz K.
space
III NIEDZIELA ZWYKŁA (23.01)
GodzinaLektorzy i ministranci
II – sob. 18:00Kwoczak W., Wiśniewski P., Śliwiński Sz.
III – 7:30Piela M., Benisz T., Karewicz K.
IV – 9:00Kazik K., Mucha G., Bajerski K.
V – 10:30Rebajn T., Lebiedziński M.
VI – 12:00Kowalski J., Brózda M., Czarnecki Sz., Remiszewski K. 
I(17:00) 18:00Frej M., Rebajn Z., Sidor J., Gazdowicz A.
space
Poniedziałek (24.01)
GodzinaLektorzy i ministranci
7:00Wiśniewski P., Rebajn Z., Jakubowski M.
space
Wtorek (25.01)
GodzinaLektorzy i ministranci
7:00Piela M., Bajerski K., Śliwiński Sz.
space
Środa (26.01)
GodzinaLektorzy i ministranci
7:00Rebajn T., Kwoczak W., Bosowski P., Czarnecki Sz.
space
Czwartek (27.01)
GodzinaLektorzy i ministranci
7:00Stolarski W., Benisz T., Lebiedziński M.,
17:00Kazik K., Prusek K., Frużyński K.
space
Piątek (28.01)
GodzinaLektorzy i ministranci
7:00Frej M., Brózda M., Siciarz P., Sidor J.
space
Sobota (29.01)
GodzinaLektorzy i ministranci
7:00Mucha G., Stożek J., Karewicz K., Remiszewski K.
space
III NIEDZIELA ZWYKŁA (30.01)
GodzinaLektorzy i ministranci
I – sob. 18:00Frej M., Stolarski W., Remiszewski K.
II – 7:30Kowczak W., Wiśniewski P., Bosowski P., Śliwiński Sz.
III – 9:00Piela M., Rebajn Z., Benisz T., Siciarz P., Karewicz K.
IV – 10:30Kazik K., Mucha G., Frużyński K.
V – 12:00Rebajn T., Stożek J., Lebiedziński M.
VI – (17:00) 18:00Kowalski J., Brózda M., Sidor J., Gazdowicz A.