Plan kolędowy 2017/2018

Każdy ministrant, zobowiązany jest do przestrzegania zasad regulaminu kolędowego

DataDzieńGodzUlicaMinistranci
27.12Śr14.00Gomułki 14 – 2Remiszewski K.Gazdowicz A.
Gomułki 16 – 24Gazdowicz M.Włodarczyk O.
Gomułki 5 – 7Wadas M.Jezierski P.
28.12Czw14.00Sieronia 11 – 1Remiszewski K.Gazdowicz A.
Sieronia 13 – 21Gazdowicz M.Włodarczyk O.
Sieronia 10 – 2; 20 – 12Lebiedziński M.Kania M.
29.12Pt14.00Kozielska 144 – 216Remiszewski K.Zgodziński T.
Widokowa, Caro – nowe domki, WillowaMünzer M.Lewandowski A.
Gomułki 26 – 28, 9Gazdowicz A.Gazdowicz M.
30.12Sob14.00Kozielska – nieparzyste (od miasta) i ŹródlanaGazdowicz M.Münzer M.
Kozielska – nieparzyste (od Brzezinki)Wadas M.Remiszewski K.
Kozielska 218 – 246 (od Brzezinki) i Braci GrimmKrólicki T.Nocuń D.
31.12Ndz–––
01.01Pon–––
02.01Wt15.30Kozielska 132 – 130, osiedle OgródJagustyn M.Paluch K.
Łabędzka (od miasta)Królicki T.Karwacki P.
Łabędzka (od Łabęd), WesołaZwiązek S.Sośniak K.
03.01Śr15.30Wiejska (od Kozielskiej)Gąsowski K. Majcher M.
Sadowa, Wiejska (od Łabędzkiej)Gąsowski Sz. …
Diamentowa, Chemiczna 11-11M, SzmaragdowaKolak P.Papis B.
04.01Czw15.30Żabińskiego 21 – 15Münzer M.Królicki T.
Żabińskiego 29 – 23Karwacki P.Tomaszewski M.
Żabińskiego 37 – 31Zgodziński P.Gąsowski K.
05.01Pt15.30Żabińskiego 57Karwacki P.Gąsowski Sz.
Żabińskiego 55 – (osiedle Radosne)Nocuń D.Marcisz P.
Żabińskiego 57 – (osiedle Radosne)Münzer M.Wadas M.
06.01Sob–––
07.01Ndz–––
08.01Pon15.30Żabińskiego 45 – 39Marcisz P.Nocuń D.
Żabińskiego 53 – 47Gąsowski K.Kolak P.
09.01Wt15.30Niedbalskiego 2 – 10Lewandowski A.Zgodziński P.
Niedbalskiego 20 – 12Karwacki P.Papis B.
10.01Śr15.30Niedbalskiego 15 – 1Karwacki P.Włodarczyk O.
Niedbalskiego 17 – 27Gąsowski K.Paluch K.
11.01Czw15.30Zielona, Cytadeli Warszawskiej 11 – 5Majcher M.Jezierski P.
Cytadeli Warszawskiej 2 – 8Papis B.Marcisz P.
12.01Pt15.30Kasprzaka 8 – 2Mika A.Marcisz P.
Kasprzaka 16 – 10Nocuń D.Gąsowski Sz.
Zbiórka dot. kolędy (15 – 27. stycznia) w sobotę 13. stycznia o 9:00.
13.01Sob14.00Kasprzaka 23 – 21; 17 – 13Karwacki P.Zgodziński P.
Kasprzaka 1 – 11Kęska A.Wadas M.
14.01Ndz14.00Targosza 13 – 5Kęska A.Tomaszewski M.
Targosza 26 – 20Gąsowski K.Zgodziński P.
15.01Pon15.30Targosza 18, 16, 2Włodarczyk O.Majcher M.
Targosza 12, 8, 4Gąsowski Sz.Papis B.
16.01Wt15.30Chemiczna (od Kozielskiej)Nocuń D.Marcisz P.
Chemiczna (od Łabędzkiej)Zgodziński T.Remiszewski K.
17.01Śr15.30Srebrna (od Chemicznej)Włodarczyk O.Mika A.
Bursztynowa, Platynowa, SrebrnaLewandowski A.Śliwiński Sz.
18.01Czw15.30Złota – parzyste (od Chemicznej)Münzer M.Woźny J.
Złota – nieparzyste (od Chemicznej)Karwacki P.Gąsowski K.
19.01Pt15.30DekabrystówLewandowski A.Gąsowski Sz.
Kona, DekabrystówJezierski P.Majcher M.
20.01Sob14.00Ociepki 1 – 7Marcisz P.
Ociepki 15 – 9Kęska A.Zgodziński P.
21.01Ndz14.00Ociepki 6 – 10Kęska A.Dobrowolski W.
Targosza 3 – 1; Ociepki 2 – 4Nocuń D.Paluch K.
22.01Pon15.30SDKPiL 2 – 12Woźny J.Mika A.
Żabińskiego 6, 10, 14Włodarczyk O.Marcisz P.
23.01Wt15.30Bajkowa, SkalskiegoKolak P.Gąsowski K.
Andersena 49 – 5Sośniak K.Związek S.
24.01Śr15.30Andersena 8 – 2Gąsowski Sz.Wadas M.
Andersena 16 – 10Włodarczyk O.Szojda M.
25.01Czw15.30Andersena 24 – 18Woźny J.Munzer M.
Andersena 32 – 26Sośniak K.Związek S.
26.01Pt15.30Andersena 40 – 34Gąsowski Sz.Nocuń D.
Andersena 48 – 42Munzer M.Mika A.
27.01Sob14.00kolęda na życzenieMandrysz K.Zgodziński T.
kolęda na życzenie