WAŻNE INFORMACJE

Dodane 25 Lut 2014 | W Ogłoszenia dla marianek przez Ania

ADORACJA PRZED ŚRODĄ POPIELCOWĄ

przez 3 dni poprzedzające środę popielcową (niedziela, poniedziałek, wtorek) jak co roku odbywać się będzie całodzienna  Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Lista na adorację wraz z godzinami kiedy można się zapisywać pojawi się od czwartku w salce na naszej tablicy. Bardzo proszę o sprawne zapisy, ponieważ czasu pozostało niewiele.

UWAGA!

Zapisujemy się pojedynczo, dopóki wszystkie godziny nie będą zapełnione. Chodzi o to, aby zawsze w kościele był ktoś kto adoruje Najświętszy Sakrament. Dopiero kiedy każda godzina będzie obstawiona, wtedy można dopisywać się jako druga osoba. Bardzo proszę tego przestrzegać, ponieważ jest nas mało, a godzin do służenia bardzo dużo. Nie może być żadnej luki w adoracji. Wyjątkiem są nowe Marianki, które jeszcze nie orientują się jak to wszystko wygląda, dlatego te dziewczyny mogą zapisać się z koleżanką. Należy zapisać się przynajmniej 2 razy po 30 min na adorację . Jeśli ktoś chce zapisać się więcej razy, to nie ma żadnego ograniczenia.

Wychodzimy  razem z ministrantami wychodząc bokiem (tak jak na mszy) i zmieniamy poprzedników. Analogicznie kończąc swoją adorację czekamy aż następne osoby zjawią się przed ołtarzem. Wtedy razem przyklękacie na środku i wracacie do zakrystii.

ŚRODA POPIELCOWA

Służymy na Mszy św. o godzinie 18.00