Zakopane 2013

Dodane 13 Lis 2013 | W Ogłoszenia dla marianek przez Ania

Wyjazd odbędzie się na 98 % . Jest to uzależnione od busika, który mamy wstępnie zarezerwowany, ale jego właściciel daje sobie furtkę  gdyby coś mu nagle wypadło i samochodu nie mógłby nam pożyczyć.

Ale na razie szykujemy się na wyjazd. Oto najważniejsze informacje.

Zbiórka w piątek o godz. 16.30 pod plebanią. Wtedy też będę zbierała pieniądze od Was. I tutaj mała zmiana. Koszt 120 zł, dla rodzeństw 200 zł. 

W tym roku nie jedziemy na basen więc nie trzeba brać strojów kąpielowych, śpiworów również nie trzeba brać, na miejscu jest pościel.

W górach spadł już śnieg dlatego bardzo proszę o zabranie ze sobą ciepłych ubrań, czapek, szalików i odpowiedniego obuwia, ponieważ w sobotę zrobimy sobie krótki spacer po którejś dolinie. najlepiej zabrać ze sobą dwie pary butów, oraz obuwie zmienne po ośrodku.

W planie podobnie jak w tamtym roku będzie jakaś atrakcja w sobotę wieczorem, najprawdopodobniej będą to kręgle.

Można zabrać ze sobą jakieś gry planszowe, karty itp, itd.

W niedzielę po Mszy św. zwiedzimy trochę Zakopanego, będzie czas wolny na Krupówkach i po obiedzie będziemy wyjeżdżać do domu.

W zależności od trasy spodziewany przyjazd koło godz. 20.00.

W cenie wyjazdu zapewniamy nocleg, wyżywienie, transport, ubezpieczenie. Natomiast jeśli chodzi o kieszonkowe to pozostawiam to pod indywidualne rozeznanie.

Wszystkie osoby, które cierpią na chorobę lokomocyjną bądź inne choroby proszę o zabranie ze sobą lekarstw.

Proszę aby w dniu wyjazdu każda osoba niepełnoletnia miała kartkę z pozwoleniem od rodziców na wyjazd do Zakopanego. Nie rozdawałam szablonu, ale wystarczy odręcznie napisane zdanie i podpis.

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny.